| Uso | Costruzione annoiata del mucchio del fondamento |
|---|---|
| Nome di prodotto | Barra Kelly ad incastro |
| Max Drilling Depth | 32m-150m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Tipo della serratura | Collegamento |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nome del prodotto | Bar di Kelly a attrito |
| Max profondità di perforazione | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Utilizzatori | Costruzione annoiata del mucchio del fondamento |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max profondità di perforazione | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Tipo di serratura | Friczione |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Nome di prodotto | Impianto di perforazione Kelly Bar della perforazione a rotazione |
|---|---|
| Materiale della metropolitana | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Colore | Su misura |
| Utilizzatori | Buco di impilazione per la costruzione di strade ad alta velocità |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Imballaggi particolari | Su misura |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| Diametro massimo | 2500 mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| elementi | 3/4/5 |
| Color | Customized |