| base | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Modello | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Imballaggi particolari | Su misura |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| nome | Scatola di Kelly |
| Diametro | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Luogo di origine | Shandong, Cina |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| nome | Guida Kelly |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| Applicazione | Attrezzatura del luogo di perforazione del fondamento |
|---|---|
| Motore | CAT |
| Max Drilling Depth | 61M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Marca | Soilmec |
| Applicazione | Apparecchiature per la perforazione di fori di fondazione |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Marchio | Soilmec |
| Materiale | steel/35 CrMo |
|---|---|
| Tipo | 25T 30T 40T |
| Cuscinetto interno | SKF, FATICA |
| vantaggio | Alta qualità e prezzi franco fabbrica |
| Garanzia | 3 mesi |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| nome | Puleggia |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| nome | Puleggia |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |